З моменту коли ти починаєш робити щось цікаве, корисне і головне – потрібне людям, ти не ходиш на роботу! Відпочинок, задоволення, спілкування, багато слів щоб описати те чим я займаюсь, але аж ніяк не РОБОТА. Роботу роблять робоТИ. Робота – це якесь технічне виконання чогось, що людина вивчає і практикує, це результат життєвого досвіду і дитячих мрій (в кращому випадку). Я надихаюсь, мотивуюсь і отримую величезне задоволення кожного дня коли зранку відкриваю двері Kutna Maryana Clinic. Коли заходить перший відвідувач я забуваю що залишилось там За дверима, уважно слухаю, веду діалог, а потім «творю», напевно це слово найкраще опише мою «технічну» сторону задоволення.
Моя мама, людина що вчилась в школі і гумонітарному інституті при радянській владі, а застососувати все це прийшлось в період перебудов і змін, завжди мріяла про те, щоб в моїх руках було ремесло. Вона ніколи не підштовхувала мене до чіткого вибору, не наполягала на чомусь конкретно. Просто використовувала свої можливості, щоб показати мені до чого варто прагнути, і як правельно прислухатись до свого серця, щоб обрати фах. В нашій сім‘ї не було лікарів. Дідусь інженер, бабуся заслужений вчитель із 40-річним стажем, моя мама і батько – гумонітарії. Та в мені постійно горіла жага до спілкування, готовність допомогти і головне не тільки на словах. В 9 классі я спробувала себе в Юриспруденції, вступила в Малу академію при Університеті ім.І.Франка, та допомоги словами мені здалось мало, тоді я присвятила багато годин навчання біології, хімії та іноземним мовам. Все це відкрило для мене нові горизонти і допомогло стати студенткою Львівського Медичного Університету ім.Д.Галицького. Але скоро я розчарувалась в традиційній медицині. Я перфекціоніст. І зрозуміла що буду постійно «скована» недостатністю ресурсів для роботи, як матеріальних так і духовних. Нажаль на сьогодні сумна ситуація в Лікарнях, Клініках і Поліклініках. Та зрештую є люди які йдуть за покликом душі і віддають все можливе і допомагають тим хто потребує, і рятують життя – і це велика робота! Мені захотілось поряд з навчанням спробувати себе в чомусь новому і цікавому, але десь наближеному до мого фаху справі. І дуже швидко я натрапила на перші курси «Аппаратна і класична косметологія» доктора дерматолога пані Швайки Зоряни (низький уклін і велика вдячність) саме вона навчила мене азам догляду за шкірою обличчя, лікуванню поверхневих патологічних процессів і вселила віру в те що я теж зможу! Вже в 2007 році будучи студенткою 6 курсу Лікувального факультету я працювала в студії краси і допомагала дівчатам і жінкам стати ще кращими, ще впевненішими і задоволеними собою. Так і сформувався вибір профессії – я дерматолог. Та цього здалось замало, в силу життєвих сімейних обставин, я все ж захотіла спробувати себе в високій медицині і обрала фах – Клінічна онкологія. Цікава, мало вивчена наука. Це допомагає мені бути більш уважною до процессів які нажаль зараз досить часто зустрічаються і вчасно скеровувати пацієнтів до суміжних спеціалістів для детальніших оглядів.
На сьогодні я відчуваю глибоку вдячність всім хто дотичний до мого вибору, розумію що втілюю дитячі мрії, оправдовую мамині сподівання, я задоволена тим що не працюю! Я йду як на свято на зустріч із своїми відвідувачами. Щодня читаю багато іноземної літератури, удосконалюю знання глибоких медичних аспектів, досліджень. Намагаюсь поєднати високий рівень обслуговування і доступність для широкого кола користувачів. Стараюсь іти «в ногу» із світовими лідерами в Естетичній медицині. І ніколи не втомлюсь говорити дякую за довіту тим хто переступив поріг мого підприємства, сподіваюсь оправдати надії кожного. Насправді не все завжди гладко, робота із людським організмом не завжди легко, навіть якщо до мене здебільшого приходять здорові люди і звернення полягає більше в удосконалені ніж лікуванні. Бувають різні випадки. Та моє завдання – це сервіс, задовільний кінцевий результат і нуль шкоди. Будьте впевненими у собі, не вважайте дивним прийти і спитати, якщо є неясності, а я буду намагатись максимально часто інформувати про нове, цікаве та головне – корисне.