МЕЗОТЕРАПІЯ ПО ТІЛУ

Meso-Wharton: антивікова інтенсивна терапія шкіри обличчя. Це єдиний препарат, який не маскує результати старіння, а демонструє яскраво виражений довготривалий ефект омолодження.

Механізм дії препарату націлений на “народження” нових клітин шкіри, внаслідок чого шкіра залишається молодою і красивою впродовж тривалого проміжку часу.

Однією з сучасних методик омолодження є мезотерапія, яка використовується як для лікування, так і для профілактики вікових змін, а також корекції фігури (целюліт, жирові відкладення), випадіння волосся.

В основі методу мезотерапії лежать ін’єкції спеціальних препаратів, які вводяться тонкими голками в потрібну зону, на певну глибину (рівень середньої частини дерми) і впливають на патологію напряму.

Основний секрет полягає в тому, що дана методика вирішує проблему від першопричини до наслідків (препарати підбираються індивідуально, залежно від проблеми).

Мезотерапія дає можливість усунути косметичні дефекти і вирішити такі естетичні проблеми:

  • Сухість шкіри;
  • Пігментація;
  • Дрібні зморшки;
  • Купероз;
  • Знижений тонус;
  • Акне;
  • Веснянки;
  • Темні кола під очима;
  • Ознаки фотостаріння;
  • Тьмяний колір обличчя і інші.

Ефект від процедури практично миттєвий: якщо процедура проведена вранці, вже ввечері будуть помітні зміни: свіжий зовнішній вигляд, прекрасний колір обличчя, сяюча пружна шкіра. Природно, повністю позбутися від проблеми за один сеанс не вдасться – необхідний курс процедур.

Мезотерапія як часто потрібно робити?

Основними перевагами мезотерапії є швидкий ефект і вельми тривала дію (від півроку і більше). Крім цього, процедура не вимагає реабілітаційного періоду, вирішує проблеми зі шкірою, волоссям. Питання скільки разів на рік варто робити процедуру – неоднозначне і вирішується індивідуально.  Рекомендовані підтримуючі процедури раз на місяць (іноді два), при наявності показань повторний курс проводять через півроку-рік.

Мезотерапія який курс необхідний?

З огляду на те, що мезотерапія – методика коригування проблемних ділянок, зонами впливу можуть бути: обличчя, шия, руки, область декольте, а також інші ділянки тіла, які потребують корекції.

Компоненти препаратів для ін’єкцій – активно діючі речовини (гіалуронова кислота, фосфоліпіди, вітаміни), які після введення в дерму, концентруються в оброблюваної області, сприяють живленню шкіри «зсередини». Крім того, крім «роботи активних речовин», ефект посилюється ще і механічною дією голки на шкіру.

Незважаючи на те, що голки дуже тонкі, шкірний покрив все одно отримує мікротравми, що змушує клітини шкіри виробляти речовини для регенерації, також поліпшується мікроциркуляція крові і «дихання» клітин. Для досягнення бажаного результату в середньому знадобиться від 5 до 10 сеансів з періодичністю в 1-2 тижні.